☰ Menu Prawe Menu ☰
Urząd Miasta Górowo Iławeckie
Grafika zawierająca herb Urząd Miasta Górowo Iławeckie

Wtorek 09.08.2022

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

KGP

PROTOKOŁY

4.2019 - 24.05.2019.pdf

3.2019 -22.03.2019.pdf

2.2019 - 25.01.2019.pdf

1.2018 - 14.12.2018.pdf

 

KOMISJA GOSPODARKI KOMUNALNEJ, OCHRONY ŚRODOWISKA I PRZESTRZEGANIA PRAWA

KADENCJA 2018-2023

Zbigniew Szlejer

Kamil Bachanowicz

Czesław Antonowicz                            - Przewodniczący

Ewa Antochów                                      - Z-ca

Łukasz Rohun

 

KADENCJA 2014-2018

  • Czesław Antonowicz (Przewodniczący Komisji)
  • Marcin Kaszubat (Z-ca Przew.Komisji)
  • Łukasz Piotr Łukjanowicz
  • Jan Roman Maksym
  • Anna Piszczek
  • Zbigniew Szlejer
  • Arkadiusz Tobisz

KADENCJA 2010-2014

  • Zbigniew Wodnicki  (Przewodniczący Komisji)
  • Alina Rumbuć (Z-ca Przew. Komisji)
  • Czesław Antonowicz
  • Tomasz Bilikiewicz
  • Kazimierz Mieczysław Kotulski
  • Katarzyna Pacewicz
  • Ryszard Pawłowski
  • Anna Piszczek
  • Arkadiusz Tobisz
Wytworzył:
Udostępnił:
Łukasz Ciosek
(2011-08-10 13:05:34)
Ostatnio zmodyfikował:
Józef Stocki
(2021-01-21 08:51:34)
 
 
liczba odwiedzin: 2676311

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X