KO

PROTOKOŁY

1.2018 - 12.12.2018.pdf

2.2019 - 23.01.2019.pdf

3.2019 - 20.03.2019.pdf

4.2019 - 27.05.2019.pdf

 

KOMISJA OŚWIATY, KULTURY, ZDROWIA, SPORTU I OPIEKI SPOŁECZNEJ

KADENCJA 2024-2029

1. Alina Wierzbowska - Przewodnicząca komisji

2. Róża Mizerakowska

3. Tadeusz Pawluk

4. Lucyna Długokęcka

5. Kamil Bachanowicz

 

Wytworzył:
Udostępnił:
Ciosek Łukasz
(2011-08-10 13:09:04)
Ostatnio zmodyfikował:
Łuczkowska Katarzyna
(2024-06-06 14:38:11)
       DRUKUJ TĘ STRONĘ Obrazek drukarki